KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077216

nr 1407 7216

Bengt Händel

(1925-2006), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Ej signerad. Olja på pannå, 68x47 cm, yttermått inklusive ram: 83x60 cm

Bengt Händel, svensk bildkonstnär född 1925, död 2006 .

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:20:57

22/6 20:20:40 1      100 kr
5/7 19:55:56 2      Vinnande bud

Bengt Händel

Läs mer om Bengt Händel